Bahçe Bakım ve Yeşil Alan Hizmetleri

 

Bahçe Bakım ve Yeşil Alan Hizmetleri

Yaşadığımız yeryüzünde nüfus artışı ile birlikte beraber gelen doğa tahribatı, yanlış siyaset ve politikalar, küresel iklim değişiklikleri insanları yaşadıkları alanlarda bitkiye ağaca, yeşil örtüye hasret bıraktı.

Bu ihtiyacı tespit eden Görsel Tasarım ve Zirai Bilimler; bütünleşerek insanlara kendilerini sağlıklı ve mutlu hissedebilecekleri yaşam ortamları yaratmayı amaç edindiler.

Gelişmiş ülkelerin her zaman birinci sırada tuttuğu ve değer verdiği yeşil örtü artık ülkemizde de önem kazanmış hatta "Prestijli Yaşamın" ayrılmaz parçası haline gelmiştir.

KONSEPT Yönetim olarak sizlere;
Şirketimiz bünyesinde çalışan Peyzaj Mimarımız ve Ziraat Mühendisimiz bizzat sahada çalışan bahçe bakım elemanlarını yerinde yöneterek yönlendirerek organize etmekte ve yaşam kalitenize katma değer sağlayacak keyifli ortamlar sunmaktadır.

Bitkinin ve ağacın önemini iyi bilenve en az sizler kadar yeşile önem veren KONSEPT Yönetim sahip olduğunuz tüm yeşil alanlarınıza katma değer sağlayacak hizmet için her türlü bilgi birikimine, deneyime ve yeterli donanıma sahiptir.

 

<<Önceki Sayfa


02165325599
Mehmet Akif Mah. Aziz Bulvarı Asya Sok., No 40 Kat 3 D.12, Şerifali - Ümraniye, İstanbul, Turkey
MobilWeb Türkiye tarafından geliştirilmiştir
sc